Vaizdo plokštė PNY RTX A400 Power Limited, 4 GB, GDDR6 kaina
+5

Vaizdo plokštė PNY RTX A400 Power Limited, 4 GB, GDDR6 kaina

Nuo248.34 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

1a.ltVaizdo plokštė PNY RTX A400 Power Limited, 4 GB, GDDR6 *Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 216.9€ 20 d.d. 211.99 € * 1a.lt
Žemiausia Vaizdo plokštė PNY RTX A400 Power Limited, 4 GB, GDDR6 kaina: 248.34 €, aukščiausia kaina: 314.62 €, vidutinė kaina: 281.48 €

Panašūs produktai

Vaizdo plokštė NVIDIA RTX A400Į parduotuvęNvidia vaizdo plokštės

Vaizdo plokštė NVIDIA RTX A400

Nuo264.00 €pigu.lt
Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų!
Vaizdo plokštė PNY VCG50608DFXPB1-O GeForce RTX 5060 8 GBĮ parduotuvęPny vaizdo plokštės

Vaizdo plokštė PNY VCG50608DFXPB1-O GeForce RTX 5060 8 GB

Nuo643.75 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 740.31 €
Vaizdo plokštė Vaizdo korta PNY 8 GB GDDR7Į parduotuvęPny vaizdo plokštės

Vaizdo plokštė Vaizdo korta PNY 8 GB GDDR7

Nuo564.89 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 621.38 €

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Vaizdo plokštė PNY RTX A400 Power Limited, 4 GB, GDDR6 kaina

PNY NVIDIA RTX A400 skirta profesionalioms darbo stotims, kompaktiškiems kompiuteriams ir kelių ekranų darbo vietoms, kuriose reikalingas efektyvus NVIDIA RTX grafikos sprendimas projektavimui, vizualizacijai, CAD, DCC, kūrybinėms programoms ir AI spartinamoms užduotims.

Vaizdo plokštė paremta NVIDIA Ampere architektūra ir turi 768 CUDA branduolius, 24 trečios kartos Tensor branduolius bei 6 antros kartos RT branduolius. Tokia konfigūracija suteikia aparatinį ray tracing spartinimą, AI skaičiavimų palaikymą ir profesionalioms darbo eigoms pritaikytą grafikos apdorojimą.

4GB GDDR6 atmintis, 64 bit atminties magistralė ir 96GB/s atminties pralaidumas suteikia stabilų pagrindą kasdienėms profesionalioms grafikos užduotims, 2D bei 3D projektavimui, vizualizavimui ir darbui su keliomis programomis vienu metu.

Modelis naudoja PCIe 4.0 x8 sąsają, turi aktyvų aušinimą ir vieno lizdo kompaktišką konstrukciją. 50W maksimali energijos sąnauda leidžia plokštę integruoti į mažesnes darbo stotis ir sistemas, kuriose svarbus našumo, energijos sąnaudų ir užimamos vietos balansas.

Vaizdo išvestims numatytos 4 x Mini DisplayPort 1.4a jungtys. Palaikomi iki 4 ekranų vienu metu: iki 4 x 4096 x 2160 @ 120Hz arba 4 x 5120 x 2880 @ 60Hz. Tai leidžia sukurti patogią kelių monitorių darbo vietą projektavimui, turinio kūrimui, duomenų analizei ir vizualizacijoms.

Plokštė palaiko AV1 dekodavimą, DirectX 12, Shader Model 6.6, OpenGL 4.6, Vulkan 1.3, CUDA 11.6, OpenCL 3.0 ir DirectCompute. Taip pat palaikomos NVIDIA RTX Experience, NVIDIA RTX Desktop Manager, NVIDIA RTX IO, HDCP 2.2 ir NVIDIA Mosaic technologijos.

Prekės ženklasPNY
ModelisNVIDIA RTX A400
Produkto tipasProfesionali vaizdo plokštė
Gamintojo kodasVCNRTXA400-SB
EAN3536403399436
Pakuotės tipasSmall Box
Grafikos procesoriusNVIDIA RTX A400
ArchitektūraNVIDIA Ampere
CUDA branduoliai768
Tensor branduoliai24 trečios kartos
RT branduoliai6 antros kartos
Viengubo tikslumo našumas2,7 TFLOPS
RT branduolių našumas5,3 TFLOPS
Tensor našumas21,7 TFLOPS
Atmintis4GB
Atminties tipasGDDR6
Atminties magistralė64 bit
Atminties pralaidumas96GB/s
SąsajaPCIe 4.0 x8
Vaizdo jungtys4 x Mini DisplayPort 1.4a
Maksimalus ekranų skaičius4
Ekranų palaikymas4 x 4096 x 2160 @ 120Hz arba 4 x 5120 x 2880 @ 60Hz
Vaizdo kodavimas ir dekodavimas1 x encode, 1 x decode, AV1 decode
DirectX12
Shader Model6.6
OpenGL4.6
Vulkan1.3
CUDA11.6
OpenCL3.0
Compute APIDirectCompute
HDCP2.2
NVIDIA MosaicTaip
NVIDIA RTX IOTaip
NVIDIA RTX Desktop ManagerTaip
Aušinimo tipasAktyvus
Ventiliatorių skaičius1
Formos faktoriusŽemo profilio, vieno lizdo
Matmenys6,9 cm aukštis x 16,3 cm ilgis
Maksimali energijos sąnauda50W
Palaikomos operacinės sistemosWindows 10, Linux
SertifikataiCE, RoHS

Palygink: Pny vaizdo plokštės

Specifikacijos

  • Ean3536403399436, 3536403400873

Populiariausios paieškos