Staktos praplatinimas, 202.4 cm x 10 cm x 0.8 cm, balta kaina

Staktos praplatinimas, 202.4 cm x 10 cm x 0.8 cm, balta kaina

Nuo26.50 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

bigbox.ltSTAKTOS PRAPLAT BALTAS 100MM (2.5VNT) Nemokamas pristatymas nuo 499 eur, nemokamas lizingas iki 24 mėn. 3-6 d.d. 34.83 € bigbox.lt
Žemiausia Staktos praplatinimas, 202.4 cm x 10 cm x 0.8 cm, balta kaina: 26.50 €, aukščiausia kaina: 26.50 €, vidutinė kaina: 26.50 €

Panašūs produktai

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Staktos praplatinimas, 202.4 cm x 10 cm x 0.8 cm, balta kaina

Prekės ženklas- –. Ilgis- 202.4 cm. Storis- 0.8 cm. Spalva- Balta. Medžiaga- Laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP). Komplekte- 2.5 vnt komplekte.. Garantija- 24 mėn.

Specifikacijos

  • Prekės tipasStaktos praplatinimas
  • Garantija24
  • Prekės ženklas-
  • Vienetai pakuotėje2.5
  • Kilmės šalisUkraina
  • Ilgis202.4
  • Plotis10
  • SpalvaBalta
  • MedžiagaLaminuota medžio drožlių plokštė (LMDP)
  • Storis0.8
  • Komplekte2.5 vnt komplekte.
  • Ean4820232067130, 2190002234638

Populiariausios paieškos