Pisuaras Cersanit President P101, balta kaina
+1

Pisuaras Cersanit President P101, balta kaina

Nuo41.13 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

kamok.ltPisuaras Cersanit President P101 315x445x275mm White 3 d.d. 50.24 € kamok.lt
Žemiausia Pisuaras Cersanit President P101, balta kaina: 41.13 €, aukščiausia kaina: 59.95 €, vidutinė kaina: 48.05 €

Panašūs produktai

Puskoja praustuvui Cersanit, President

Puskoja praustuvui Cersanit, President

Nuo51.72 €
2 parduotuvės
Pisuaras Cersanit Appollo A101 KPLĮ parduotuvęPisuarai

Pisuaras Cersanit Appollo A101 KPL

Nuo112.00 €amona.lt
Pisuaras Cersanit Appollo A101 KPL tikrai gera kaina. Įvairūs pristatymo būdai. Galimybė pakeisti prekę.
Pisuaras Jika Golem, baltaJika pisuarai

Pisuaras Jika Golem, balta

Nuo143.80 €
5 parduotuvės
President

President

Nuo12.49 €
2 parduotuvės

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Pisuaras Cersanit President P101, balta kaina

Cersanit President P101 Pisuaras

Produkto aprašymas

President P101 pisuaras pagamintas iš kokybiškos keramikos. Šis modelis skirtas montuoti vandens pajungimui iš viršaus.

Specifikacijos

  • Prekės ženklas: Cersanit
  • Medžiaga: keramika
  • Vandens pajungimas: iš viršaus
  • Plotis: 31.5 cm
  • Gylis: 27.5 cm
  • Aukštis: 44.5 cm
  • Svoris: 8.3 kg
  • Sistema neleidžianti nutekėti: nėra

Papildoma informacija

Pisuaras tiekiamas be nuleidimo sistemos ir maišytuvo.

Palygink: Cersanit pisuarai

Specifikacijos

  • Prekės ženklasCersanit
  • Plotis31.5
  • Aukštis44.5
  • Garantija24
  • Papildoma informacijaPisuaras be nuleidimo sistemos, be maišytuvo.
  • SpalvaBalta
  • MedžiagaKeramika
  • Svoris8.3
  • Gylis27.5
  • Sistema neleidžianti nutekėti-
  • Vandens pajungimasIš viršaus
  • Prekės tipasPisuarai
  • Kilmės šalisLenkija
  • Ean5907536604298, 2190000642114

Populiariausios paieškos