Kaltas betonui su antivibracine rankena 19x305mm. Chrome-vanadium plienas Truper® kaina

Kaltas betonui su antivibracine rankena 19x305mm. Chrome-vanadium plienas Truper® kaina

Nuo7.73 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

kamok.ltKaltas Truper C-3/4X12G, 305 mm x 19 mm 3 d.d. 8.96 € kamok.lt
Žemiausia Kaltas betonui su antivibracine rankena 19x305mm. Chrome-vanadium plienas Truper® kaina: 7.73 €, aukščiausia kaina: 14.04 €, vidutinė kaina: 11.59 €

Panašūs produktai

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Kaltas betonui su antivibracine rankena 19x305mm. Chrome-vanadium plienas Truper® kaina

Prekės aprašymas

Prekės ženklas: Truper

Modelis: C-3/4X12G

Techniniai duomenys

  • Ilgis: 30.5 cm
  • Plotis: 1.9 cm
  • Darbinės dalies plotis: 1.9 cm
  • Svoris: 0.46 kg
  • Medžiaga: metalų lydinys, guma
  • Apdirbama medžiaga: betonas, mūras

Komplektacija

Komplekto dalių skaičius: 1

Funkcionalumas

Įrankis su rankena užtikrina patogų naudojimą.

Palygink: Truper kaltai betonui

Specifikacijos

  • Prekės ženklasTruper
  • Ilgis30.5
  • Plotis1.9
  • MedžiagaGuma
  • Svoris0.46
  • Komplekto dalių skaičius1
  • Darbinės dalies plotis1.9
  • Su rankena+
  • ModelisC-3/4X12G
  • Apdirbama medžiagaBetonas
  • Prekės tipasKaltas
  • Kolekcija-
  • Kilmės šalisTaivanas
  • Ean7501206633946, 2190001697304, 2190001697298, 2190001697311

Populiariausios paieškos