Elektrinis šildytuvas Sencor SFH 7017WH, 2 kW kaina

Elektrinis šildytuvas Sencor SFH 7017WH, 2 kW kaina

Nuo23.59 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

kamok.ltElektrinis šildytuvas Sencor SFH 7017WH, 2 kW 3 d.d. 17.05 € kamok.lt
Žemiausia Elektrinis šildytuvas Sencor SFH 7017WH, 2 kW kaina: 23.59 €, aukščiausia kaina: 33.99 €, vidutinė kaina: 25.39 €

Panašūs produktai

Sencor SFH 3704SL

Sencor SFH 3704SL

Nuo138.99 €
3 parduotuvės
Sencor SFH 8994WHSencor ventiliatoriai

Sencor SFH 8994WH

Nuo85.90 €
3 parduotuvės
Sencor SFH 8990BK

Sencor SFH 8990BK

Nuo67.99 €
1 parduotuvė
Elektrinis šildytuvas Maltec INFERNO4000 2 kWĮ parduotuvęElektriniai šildytuvai

Elektrinis šildytuvas Maltec INFERNO4000 2 kW

Nuo41.69 €pigu.lt
Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų!
Elektrinis šildytuvas REVENTO HS-2 (2 kW)Į parduotuvęElektriniai šildytuvai

Elektrinis šildytuvas REVENTO HS-2 (2 kW)

Nuo17.90 €pigu.lt
Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų!

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Elektrinis šildytuvas Sencor SFH 7017WH, 2 kW kaina

Sencor SFH 7017WH Ventiliatorinis Šildytuvas

Efektyvus ir kompaktiškas ventiliatorinis elektrinis šildytuvas, skirtas nedidelėms patalpoms šildyti.

Specifikacijos

  • Prekės ženklas: Sencor
  • Modelis: SFH 7017WH
  • Tipas: Ventiliatorinis šildytuvas
  • Galia: 2 kW
  • Apšildomas plotas: 18 m²
  • Galingumo lygiai: 2
  • Termostatas: Taip
  • Šalto oro funkcija: Taip
  • Matmenys:
    • Plotis: 13.9 cm
    • Gylis: 22.7 cm
    • Aukštis: 26.8 cm
  • Svoris: 1.1 kg

Palygink: Sencor elektriniai šildytuvai

Specifikacijos

  • Prekės tipasTermoventiliatoriai
  • Garantija24
  • Gylis22.7
  • Prekės ženklasSencor
  • Termostatas+
  • ModelisSFH 7017WH
  • Galia2
  • Svoris1.1
  • Plotis13.9
  • Aukštis26.8
  • Apšildomas plotas18
  • SpalvaBalta
  • Elektrinio šildytuvo tipasVentiliatorinis
  • Galingumo lygiai2
  • Šalto oro funkcija+
  • Ean8590669297450, 8590669297429, 2190001363490

Populiariausios paieškos