VARTA SILVER AGM kaina
+1

VARTA SILVER AGM kaina

Nuo188.30 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

melga.ltVARTA K262 Turime sandėlyje 242.00 € melga.lt
Žemiausia VARTA SILVER AGM kaina: 188.30 €, aukščiausia kaina: 366.25 €, vidutinė kaina: 235.06 €

Panašūs produktai

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: VARTA SILVER AGM kaina

Varta AGM G14 Akumuliatorius

Aprašymas

Varta AGM G14 akumuliatorius yra skirtas automobiliams, ypač tinkamas tiems, kurie naudoja Start & Stop sistemą. Šis AGM tipo akumuliatorius užtikrina patikimą ir galingą startavimo galią.

Specifikacijos

  • Įtampa: 12 V
  • Talpa: 95 Ah
  • Startinės srovės galingumas: 850 A
  • Poliškumas: - +
  • Matmenys:
    • Ilgis: 35.3 cm
    • Plotis: 17.5 cm
    • Aukštis: 19 cm
  • Svoris: 25.92 kg

Taikymas

Šis akumuliatorius yra skirtas automobiliams, kuriuose įdiegta Start & Stop sistema, užtikrinant sklandų ir patikimą variklio paleidimą net esant dažnam sustojimui ir pajudėjimui.

Palygink: Varta automobilių akumuliatoriai

Specifikacijos

  • Prekės ženklasVarta
  • Ilgis35.3
  • Plotis17.5
  • Aukštis19
  • Garantija24
  • Papildoma informacijaTinkamas automobililiams su Start & Stop sistema.
  • Svoris25.92
  • Akumuliatoriaus tipasAGM
  • Akumuliatoriaus talpa95
  • Tinka sezonamsVasara
  • ModelisAGM G14
  • Įtampa12
  • Prekės tipasAkumuliatoriai
  • Akumuliatorius skirtasAutomobiliams
  • Startinės srovės galingumas850
  • Poliškumas- +
  • Kolekcija-
  • Kilmės šalisČekija
  • Ean4016987167250, 4016987144527, 4016987141014, 4016987165539, 2190000519621

Populiariausios paieškos