Varta Akumuliatorius 80 Ah 800 A EN 12V AGM kaina
+1

Varta Akumuliatorius 80 Ah 800 A EN 12V AGM kaina

Nuo159.80 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

intercars.ltAkumuliatorius VARTA AGM580901080 12V 80Ah 800A D+ 0-4 d.d. 176.71 € intercars.lt
Žemiausia Varta Akumuliatorius 80 Ah 800 A EN 12V AGM kaina: 159.80 €, aukščiausia kaina: 212.00 €, vidutinė kaina: 184.79 €

Panašūs produktai

Akumuliatorius Varta 140 Ah 800 A EN 12VĮ parduotuvęAutomobilių akumuliatoriai

Akumuliatorius Varta 140 Ah 800 A EN 12V

Nuo186.74 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 339.99 €
Akumuliatorius 9 Ah 130 A EN 12V AGM VARTA AUX9Į parduotuvęAutomobilių akumuliatoriai

Akumuliatorius 9 Ah 130 A EN 12V AGM VARTA AUX9

Nuo53.00 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 109.28 €
Akumuliatorius 85 Ah 800 A EN 12V VARTA EFB N85Į parduotuvęAutomobilių akumuliatoriai

Akumuliatorius 85 Ah 800 A EN 12V VARTA EFB N85

Nuo141.23 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 231.42 €
Akumuliatorius Varta 60 Ah 650 A EN 12VĮ parduotuvęAutomobilių akumuliatoriai

Akumuliatorius Varta 60 Ah 650 A EN 12V

Nuo115.52 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 157.13 €

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Varta Akumuliatorius 80 Ah 800 A EN 12V AGM kaina

Varta A6 akumuliatorius

Varta A6 yra aukštos kokybės AGM tipo akumuliatorius, sukurtas automobiliams.

Pagrindinės savybės

  • Akumuliatoriaus tipas: AGM
  • Skirtas: automobiliams
  • Įtampa: 12 V
  • Talpa: 80 Ah
  • Startinės srovės galingumas: 800 A
  • Poliškumas: neigiamas (-) ir teigiamas (+)

Matmenys ir svoris

  • Ilgis: 31.5 cm
  • Plotis: 17.5 cm
  • Aukštis: 19 cm
  • Svoris: 22.76 kg

Palygink: Varta automobilių akumuliatoriai

Specifikacijos

  • Prekės tipasAkumuliatoriai
  • Įtampa12
  • Garantija24
  • Prekės ženklasVarta
  • ModelisA6
  • Akumuliatoriaus tipasAGM
  • Akumuliatorius skirtasAutomobiliams
  • Akumuliatoriaus talpa80
  • Startinės srovės galingumas800
  • Poliškumas- +
  • Kolekcija-
  • Svoris22.76
  • Kilmės šalisČekija
  • Ilgis31.5
  • Plotis17.5
  • Aukštis19
  • Ean4016987167243, 2190002229399, 4016987165522, 4016987141007

Populiariausios paieškos