Varta Akumuliatorius 95 Ah 830 A EN 12V kaina

Varta Akumuliatorius 95 Ah 830 A EN 12V kaina

Nuo116.16 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

kamok.ltAkumuliatorius Varta BD G8, 95 Ah, 830 A, 12 V 3 d.d. 163.97 € kamok.lt
Žemiausia Varta Akumuliatorius 95 Ah 830 A EN 12V kaina: 116.16 €, aukščiausia kaina: 231.99 €, vidutinė kaina: 143.54 €

Panašūs produktai

Akumuliatorius Varta 140 Ah 800 A EN 12VĮ parduotuvęAutomobilių akumuliatoriai

Akumuliatorius Varta 140 Ah 800 A EN 12V

Nuo186.74 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 339.99 €
Akumuliatorius Varta 60 Ah 650 A EN 12VĮ parduotuvęAutomobilių akumuliatoriai

Akumuliatorius Varta 60 Ah 650 A EN 12V

Nuo115.52 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 157.13 €
Akumuliatorius Varta 72 Ah 760 A EN 12VĮ parduotuvęAutomobilių akumuliatoriai

Akumuliatorius Varta 72 Ah 760 A EN 12V

Nuo134.16 €pigu.lt
*Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 191.42 €

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Varta Akumuliatorius 95 Ah 830 A EN 12V kaina

Varta BD G8 Akumuliatorius

Varta BD G8 yra patikimas švino rūgštinis akumuliatorius, skirtas automobiliams. Užtikrina aukštą startinės srovės galingumą ir stabilų veikimą įvairiomis sąlygomis.

Techninės savybės

  • Tipas: Švino rūgštinis
  • Skirtas: Automobiliams
  • Įtampa: 12 V
  • Talpa: 95 Ah
  • Startinė srovė: 830 A
  • Poliškumas: + -
  • Matmenys:
    • Ilgis: 30.6 cm
    • Plotis: 17.3 cm
    • Aukštis: 22.5 cm
  • Svoris: 20.23 kg

Papildoma informacija

Modelis priskiriamas Blue Dynamic serijai, kuri pasižymi patikimumu ir efektyviu veikimu įvairiomis oro sąlygomis.

Palygink: Varta automobilių akumuliatoriai

Specifikacijos

  • Prekės ženklasVarta
  • Ilgis30.6
  • Plotis17.3
  • Aukštis22.5
  • Garantija24
  • Papildoma informacijaBlue Dynamic
  • Svoris20.23
  • Akumuliatoriaus tipasŠvino rūgštinis
  • Akumuliatoriaus talpa95
  • Tinka sezonamsVasara
  • ModelisBD G8
  • Įtampa12
  • Prekės tipasAkumuliatoriai
  • Akumuliatorius skirtasAutomobiliams
  • Startinės srovės galingumas830
  • Poliškumas+ -
  • Kolekcija-
  • Kilmės šalisČekija
  • Ean4016987119723, 4016987167717, 2000511471878

Populiariausios paieškos