Akumuliatorius Fiamm Ecoforce, 12 V, 70 Ah, 760 A kaina

Akumuliatorius Fiamm Ecoforce, 12 V, 70 Ah, 760 A kaina

Nuo139.00 €Sekti mažas kainas

Šiuo metu nėra prekyboje

baitukas.ltFiamm Akumuliatorius Fiamm Ecoforce, 70 Ah, 760 A, 12 V 139.30 € baitukas.lt
Žemiausia Akumuliatorius Fiamm Ecoforce, 12 V, 70 Ah, 760 A kaina: 139.00 €, aukščiausia kaina: 149.82 €, vidutinė kaina: 142.61 €

Panašūs produktai

Atsiliepimai

Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Būk pirmas!

Apie produktą: Akumuliatorius Fiamm Ecoforce, 12 V, 70 Ah, 760 A kaina

Fiamm Akumuliatorius Automobiliams

Fiamm automobilių akumuliatorius yra patikimas pasirinkimas jūsų transporto priemonei, ypač tinkamas naudojimui automobiliuose su Start & Stop sistema.

Techninės Savybės

  • Akumuliatoriaus tipas: AGM
  • Įtampa: 12 V
  • Talpa: 70 Ah
  • Startinės srovės galingumas: 760 A
  • Poliškumas: - +

Matmenys ir Svoris

  • Ilgis: 27.8 cm
  • Plotis: 17.5 cm
  • Aukštis: 19 cm
  • Svoris: 20.3 kg

Kita Informacija

Šis akumuliatorius yra skirtas automobiliams, kurie turi Start & Stop sistemą, užtikrindamas patikimą veikimą ir ilgaamžiškumą.

Palygink: Fiamm automobilių akumuliatoriai

Specifikacijos

  • Prekės tipasAkumuliatoriai
  • Įtampa12
  • Garantija24
  • Papildoma informacijaTinkamas automobililiams su Start & Stop sistema.
  • Prekės ženklasFiamm
  • Modelis-
  • Akumuliatoriaus tipasAGM
  • Akumuliatorius skirtasAutomobiliams
  • Akumuliatoriaus talpa70
  • Startinės srovės galingumas760
  • Poliškumas- +
  • KolekcijaEcoforce
  • Svoris20.3
  • Kilmės šalisItalija
  • Ilgis27.8
  • Plotis17.5
  • Aukštis19
  • Ean51188313, 8009601209890, 2500511883133, 8009601216676, 8009601223254

Populiariausios paieškos